İstanbul Mimarlık Ofisi

İstanbul Mimarlık Ofisi
22 Mayıs 2021 11:37 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:34

1994 yılından bu yana aktif olarak pek çok önemli işlere el atmış bulunmaktayız. Aglo Mimarlık olarak Fransa da temelimizi attıktan sonra şu anda aktif olarak Türkiye de hizmet vermekteyiz. Geçen yıllar arasında sadece üretmek ile kalmayıp, sürekli bir şekilde kendimizi yenilemekteyiz. Yeniliğin ve gelişmenin sonucunda sizlere daha da kaliteli hizmet vermekteyiz.

 

Ekibimizde bulunan profesyonel çalışanlar ile beraber hayalinizdeki rüya ev tadilatını, cafe tadilatını veya otel tadilatı olmak üzere birçok işlere imza atabiliriz. Daha önceden bu alanlarda birçok kişi ile çalışmakla beraber tecrübemiz de oldukça çoktur. Kafanızda tadilat yapmak için bir alan var ise bize gelin, son moda alternatif çözümler ile beraber ortak karar alalım. Hayalinizdeki tadilatı gerçekleştirmek için Aglo Mimarlık her zaman yanınızdadır.

 

Göz zevkinize ve isteklerinize uygun bir yer hayal edin. Hayal ettiğiniz yeri gerçekleştirebilecek bir firma var. Biz Aglo Mimarlık olarak sizi hayallerinize kavuşturabiliriz. Anahtar teslim tadilat alanında geniş çaplı olarak birçok müşterimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz basit işlerden ibaret değildir. Kafanızda bulunan tasarımı profesyonel olan ekibimize anlattığınız taktirde, kısa süre içerisinde istediğiniz tadilatı yapabiliriz. Referanslarımızın yanı sıra piyasanın içinde olduğumuzdan dolayı bizi seçmeniz sonucunda arzuladığınız tasarımlar sadece aklınızda kalmayacaktır.

 

Hizmet vermeden önce istediğiniz yerin profesyonel olarak ölçülerine ve detaylarına inmekteyiz. Zorunlu işlemleri tamamladıktan sonra detaylarına kadar sunduğunuz tasarımın derinliklerine ineriz. Böylece profesyonel ve kaliteli bir işlem yaparız. Daha fazla detay almak için İstanbul/Etiler’de bulunan ofisimize gelerek, hayallerinizi bize anlatabilirsiniz.

 

Pek çok alanda hizmet verdiğimizden bahsetmiştik. Banyo Tadilatı profesyonel olduğumuz bir diğer alandır. Son zamanlarda hijyenik ve İnovatif bir banyo yaratmak oldukça zordur. Aklınızdaki ufak tefek bilgiler ile Aglo Mimarlık sayesinde sıra dışı bir tasarım üretebilirsiniz. Son zamanlarda banyoların modern ve şık görülmesi için genellikle gri veya siyahımsı bir renk kullanılır. Banyonuzu şık gösterecek renkler ve ışıklar yardımıyla hayalinizdeki banyoyu size sunuyoruz. Sadece şık göstermek için bir yapılan tadilat olarak bakmayın. Biz tadilatın yanı sıra banyonuzun eksiklerini gideriyoruz. Böylece size daha konforlu bir banyo sunuyoruz.  Tabi ki bunları yaparken sizin isteklerinizi unutmuyoruz. Alanında tecrübeli çalışanlarımız ile beraber kafanızdan geçen fikirleri konuştuğunuz taktirde, aklınızda oluşan görselin dışa aktarımını sizin için yapmış bulunuruz.

 

 

Ev hanımları başta olmak üzere birçok kişinin dikkat ettiği diğer kısım mutfaktır. Aglo Mimarlık, şu andan itibaren istekleriniz doğrultusunda bir Mutfak Tadilatı yapabilir. Herkes için ortak bir nokta olan mutfağın güzel ve estetik görünmesi gerekir. Eski veya istemediğiniz bir mutfak ile bir ömür geçmez. En yakın zamanda tadilat kararı alarak ofislerimize gelebilirsiniz. Biz sadece size göze hoş gelen bir mutfak sunmuyoruz. Eski problemlerinden arınmış refah bir mutfak sunuyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ile kısa sürede tadilata başlayarak, mutfağınızı istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.

 

Pratik olarak hizmet vermemizin bir diğer sebebi ise çalışanlarımız ile her işi yapmamızdır. Normal şartlarda tadilat yapmak isterseniz, teker teker her alana ait işçi bulmanız gerekir. Fakat Aglo Mimarlık sizi bu sorundan kurtarıyor. Tadilat yapılacak alanda gereken her türlü bilgili ve tecrübeli işçiyi, siz zahmet etmeden bularak tadilata başlıyor.

 

 

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise ofisimizde bulunan 3D VR Sanal Gerçeklik gözlüğüdür. Ofisimize geldikten sonra nasıl bir tadilat yapma konusunda kararsız iseniz burada devreye biz giriyoruz. Sanal gerçeklik gözlüğünde bulunan özel yazılımımız ile hayal ederek tasarlayabileceğiniz bir alan sunuyoruz. Böylece tam olarak istediğinizi yerine getirmekle beraber aklınızdaki taslağı buluyoruz. Sizlerde kararsızsanız veya yenlikten yanaysanız, ofislerimizi ziyaret ederek modern bir tadilat sahibi olabilirsiniz.

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.