Gain Ücretlimi ? Gain Üyelik Nasıl Açılır?

Gain Ücretlimi ? Gain Üyelik Nasıl Açılır?
22 Ocak 2021 20:02 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 01:52

Gain dijital içerik platformu olarak bilinen bir yeni yapımdır. Gain şu an için aldığı karar ile birlikte sadece mobil uygulamalar üzerinden yayın yapıyor. İlerleyen zamanlar için de internet sitesi üzerinden yayın yapıp yapmayacağı da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Birçok diğer dijital yayın platformları gibi kaliteli bir alt yapıya sahip olmasıyla birlikte uzun yıllar bu alanda yer alacağa benziyor. Sadece mobil cihazlar üzerinden yayın yapması birçok kişiyi üzerken içerdiği yapımlar ile de insanların telefonlarından da olsa izlemelerine sebep oluyor.

Yeni dijital içerik platformu olan Gain şimdilik ücretsiz hizmet veriyor. 20 Aralık 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Gain ilerleyen zamanlarda aylık ve yıllık paketlerde ücretler çıkartması bekleniyor.

 

Gain Üyelik Nasıl Açılır

Gain, üyelerinin İnternet’e bağlı televizyon, bilgisayar, telefon ve Gain’e ulaşma imkanı veren tüm cihazlar/yöntemler aracılığıyla İnternet üzerinden film, belgesel, dizi, haber iaçerikleri vs. Gain’de bulunan her türlü içeriğe belirli sürelerle ücretsiz olarak erişebilmesini sağlayan, kişiye özel bir üyelik hizmeti sunar.

Gain üyeliği açabilmek için  Google Play Store ve App Store üzerinden uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Gain Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayın:  Gain Play Store
Gain App Store üzerinden indirmek için tıklayın: Gain App Store

 

Gain dijital içerik platformu indirdikten sonra sizi giriş ekranı karşılayacak.  Hemen uygulamanın altında bulunan  Hesabın Yok mu? Kaydol  butona tıklayın. Karşınıza Hesap oluşturabileceğiniz üyeli formu gelecek. Formu doldun ve üyeliğinizi gerçekleştirin.

gain uyelik

gain uyelik acmak

 

Gain ile ilgili takıldığınız yerler olursa yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

 

 

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


 1. Doğan dedi ki:

  Üyelik esnasında Doğum tarihini giremiyorum

  1. BTnet dedi ki:

   Şuan test ettiğimde problem görünmüyor. Doğum tarihini gün ay yıl şeklinde girmeniz gerekiyor. 27/01/1983 gibi.

 2. Aycan dedi ki:

  Doğum tarihi ../.. şeklinde doldurulacak. Ancak ay/yıl ya da gün/ay ne şekilde yazılırsa yazılsın geçerli bir tarih olarak kabul etmiyor. Nasıl yazılacağını biliyor musunuz?

  1. BTnet dedi ki:

   Doğum tarihi bölümüne tıklayıp direk gün ay yıl şekilde rakamlarınızı yazınız. Belki tarayıcınızdan kaynaklı bir durum olabilir.

 3. Nisanur dedi ki:

  Doğum tarihinde hata veriyor doğru olmasına rağmen

 4. Nesrin dedi ki:

  Bilgisayardan gain e girilmiyor?

 5. Tarkan katar dedi ki:

  Sakin uye olmayin uygulama icindeki uyeligi sil calusmiyor iptal edemiyorsunuz izin vermiyor. Destek bikumu acilmiyor. İletisim kurmak cok guc