Fortnıte’a Among Us Benzeri The Spy Wıthın İsimli Oyun Modu Geliyor

Fortnıte’a Among Us Benzeri The Spy Wıthın İsimli Oyun Modu Geliyor
17.12.2020
ABONE OL

Epic Games, Fortnite’a The Spy Within  isimli yeni bir oyun modu ekledi. Screenrant‘ın paylaşmış olduğu bir rapora göre, Epic Games eklemiş olduğu bu modda Among Us modundan etkilenmiş. Among Us bildiğiniz üzere son zamanlarda oldukça popüler olan ve  Youtube’de en çok yayını yapılan oyunlardan birisi. Durum böyle olunca Epic Games bu popülerlikten faydalanmak için, Fortnite’a Among Us modu getiriyor.

Fortnıte’a Among Us Benzeri Yeni ‘The Spy Wıthın’ Oyun Modu Nasıl Olacak!

Screenrant’ın paylaştığı rapora göre, bu modda iki ayrım takım olacak. Casuslar Spy takımında yer alacak ve normal oyunculara yakalanmadan onları öldürmeye çalışacak. Katil olmayan oyuncular ise haritada yer alan tüm görevleri tamamlamaya çalışırken,  casusları bulana kadar kendi aralarında konuşamayacaklar. Nintendo bugün itibariyle oldukça sevilecek olan bu oyun modunun Switch’e geleceğini açıkladı. Kısacası Among Us ile neredeyse aynı olacak diyebiliriz. Lakin ufak tefek farklılıklar mevcut.

Diğer platformlara ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Lakin Fortnite’a farklı bir hava katacağını söyleyebiliriz. Among us hayranlarının bu duruma nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu. Oyun modu hakkında henüz detaylı bilgi mevcut değil. Yeni gelecek olan bu oyun modu hakkında detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Peki, Fortnite’a yakında eklenecek olan yeni gelecek olan bu mod  hakkında neler düşünüyorsunuz?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.