Acun Ilıcalı, Exxen Üyelik Ücretini Açıkladı!

Acun Ilıcalı, Exxen Üyelik Ücretini Açıkladı!
30 Aralık 2020 16:05 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:14

Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu ve gelecek senenin ilk gününde yayın hayatına başlayacak olan çevrimiçi yayın platformu Exxen’in merakla beklenen üyelik ücreti belli oldu. Acun Ilıcalı’nın yeni bu platformu fiyatı ile Netflix’e rakip olabileceğini söyleyebiliriz.

Acun Ilıcalı, EXXEN Üyelik Ücretini Açıkladı

Özellikle pandemi zamanı da iyice ilgi görmeye başlayan dijital içerik platformları konusunda ülkemizin önde gelen iş adamlarından birisi olan Acun Ilıcalı’nın bu konuda bir adım atacağını öğrenmiştik. Acun Ilıcalı’nın almış olduğu yapımlarla oldukça dikkat çekmeyi başaran yeni platformu için geri sayım başladı. Merakla beklenen Exxen üyelik ücreti belli oldu.

Enes Batur, Tolga Çevik, Hasan Can Kaya gibi bir çok ünlü ve YouTube içerik üreticisi ile anlaşma sağlayan Ilıcalı,  iki gün içerisinde yayın hayatına başlayacak olan yeni platformu Exxen’in aylık üyelik ücretini kişisel Instagram hesabı üzerinden hikaye paylaşarak duyurdu. Netflix’e rakip olacağı düşünülen yerli platformun aylık 9.90 TL üyelik ücreti olacağını duyuran Acun Ilıcalı, ilk bir hafta boyunca kullanıcılara ücretsiz deneme hakkı da verileceğini açıkladı.

EXXEN’e Nasıl Üye Olunur?

Bir çok kişinin heyecanla beklemiş olduğu EXXEN platformuna üye alımı 1 Ocak’ta başlayacak. Acun Ilıcalı’nın aylık ücreti açıklamasının ardından oldukça ilgi göreceğini düşündüğümüz platform için şuan bir üyelik sayfası yayınlanmış değil. Platform yayına girdiği zaman nasıl üye olabileceğinizi ve diğer bir çok şeyi sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

ETİKETLER:
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.