Blu TV’ye Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Blu TV’ye Nasıl Üye Olunur? Üyelik Ücreti Ne Kadar?
22 Aralık 2020 12:21 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:05

Blu TV’ye nasıl üye olunur? Üyelik ücreti ne kadar? Sorularına cevap verdiğimiz yazımızda Blu Tv’ye nasıl üye olunur ve üyelik ücreti ne kadar konuları hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

Dizi, film kuşağı günümüzde televizyonun yanı sıra farklı platformlardan daha çok takip edilmektedir. Günlük işler, yoğunluk veya müsaitlik durumuna göre şekillenen ve TV’den istenilen veya tercih zevkine uymayan dizi-filmler kişileri kendi tercihlerine göre seçim yapabileceği platformlara yöneltmiştir. Bu gibi platformların arasında Blu TV’de bulunmaktadır.

Blu TV’ye Nasıl Üye Olunur?

Dizi, film, belgesel gibi çeşitli türleri içinde barındıran dijital izleme ortamı olan Blu TV, farklı içerik kategorisi ile farklı türleri izlemeyi sevenlere hizmet veriyor. Aynı zamanda ailelere farklı yaş gruplarına, farklı kişisel tercih ve zevklerine uygun seçimler yapabileceği bir kategoriyi de sunduğu için de tercih sebebi olmaktadır.

Blu TV üyelik çoğu kişinin nasıl olduğunu merak ettiği bir konudur. Bunun için de Blu TV’ye nasıl üye olunur? araması yapılarak Blu TV üyelik başlatma yapılır.

Blu TV’de bulunan üyelik sistemi ile bu platforma bir üyelik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu üyeliği yaparken üyeliğin her ay yenilenmesi hizmetin devam edebilmesi için gereklidir. Aylık üyelik yenileme işlemi yapılırken aynı zamanda Blu TV’nin kullanıcılarına sunmuş olduğu içerik kategorisi de sürekli olarak kendisini güncellemektedir. Zengin içeriği ile birçok kategoride izleme hakkını kullanıcılarına vermektedir.

Yerli, yabancı dizi ve film, özel yapımlar alt yazı ve dublaj gibi seçenekler ile HD kalitede Blu TV üzerinden izlenmektedir. Buna sahip olmak için ise;

  • Blu Tv uygulaması veya blutv.com adresine girilmesi gerekmektedir.
  • Blu TV’ye girildiği zaman “Hemen üye ol” kısmına girilir.
  • Ad-Soyad, E-posta adresi ve parola girişi yapılarak üyelik işlemi başlatılır.
  • İletişim izinleri onaylanır.

Böylelikle dilenilen yerde ve zamanda izleme şansı yakalanmış oluyor.

Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Güzel bir platform olan ve izleyicisine farklı kategorilerde tercihler yapmasını sağlayan Blu TV de diğer platformlar gibi ücretlidir. Reklamsız birçok dizi-film izleme, kaydetme şansı veren bu platformun 7 günlük deneme süresi bulunuyor. 7 günlük deneme süreci ücretsiz olup, kullanıcıların bu süreçten sonra karar vermesi isteniyor. Bu sayede de kullanıcılar 7 gün boyunca ücretsiz Blu TV kullanabiliyor.

Blu TV üyelik ücreti ise aylık olarak 22.90 TL’dir. Her ay yenilenmesi gereken üyelik işlemi, ücretin ödenmesi ile gerçekleşmektedir.

 

 

ETİKETLER:
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.