Sahibinden.com Neden Kapalı? İşte Detaylar!

Sahibinden.com Neden Kapalı? İşte Detaylar!
3 Ocak 2024 11:59

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitesi Sahibinden.com, teknik sorunlar nedeniyle 2 Ocak 2023 tarihinden bu yana kapalı. Hem siteye hem de uygulamaya erişim sağlanamıyor. Peki Sahibinden.com neden açılmıyor?

Sahibinden.com neden açılmıyor?

Sahibinden.com’un konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup, konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır” denildi.

Sahibinden.com Ne Zaman Açılacak?

Sahibinden.com henüz ne zaman açılacağına dair net bir tarih vermedi. Ancak sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ilgili firma ile çalışmaların sürdüğünü duyurdu. Sorun çözüldüğünde site ve uygulamanın yeniden erişime açılacağı belirtildi.

Sahibinden.com Alan Adı Sorunu Mu Yaşıyor?

Sahibinden.com’un alan adı süresinin 30 Aralık 2023’de dolduğu ve yenilenmediği fark edildi. Ancak 2 Ocak itibariyle alan adı kaydının güncellendiği görülüyor. Buna rağmen site ve uygulamaya erişim sorunu devam ediyor.

Sahibinden.com resmi olarak kapanmadı. Ancak yaşanan teknik sorunlar nedeniyle site ve uygulamaya erişim şu an için mümkün değil. Sorun giderilinceye kadar Sahibinden.com kullanılamaz durumda.

 

Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.