İnstagram’ da Kapanan Hesaba İtiraz Etme

İnstagram’ da Kapanan Hesaba İtiraz Etme
14 Mayıs 2022 13:06 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:26

Yaygın olarak kullanılan ve çeşitli özelliklere sahip olan instagram hesabınızı eğer toplum kurallarına ve toplum koşullarına uygun olamayan davranışlardan dolayı kapatıldığını düşünüyorsanız bu kapanma nedeninin yanlış bir sebepten dolayı olduğunu düşünüyorsanız bu duruma kesinlikle itiraz etme hakkına sahip olabilirsiniz. Hesabınızın bazı nedenlerden dolayı kapandığını düşünüyorsanız hesabınıza giriş yaptığınızda kapandığına dair mesaj olarak size görülecektir. Bu duruma itiraz etmek istiyorsanız hesap kullanıcı ve şifreniz ile giriş yaparak adımları takip ettikten sonra hesabınıza tekrar ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu durum sonucunda hakkınızı kesinlikle arayıp hesabınıza tekrar güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan instagram hesabı çeşitli özelliklere sahip güzel bir uygulamadır. instagram hesabının en önemli özelliklerinden birincisi hesaba istediğiniz kadar video ve resim yükleme imkanına sahip olmanızdır. Çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz kadar paylaşabilir ve bunları uygulama kullanıcısı olan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İnstagram hesabını kullanmak için yapmanız gereken tek şey play storeden indirdikten sonra kurulumunu yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın çıkartmış olduğu boomerang uygulaması da gif şeklinde video oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir?

İnstagram uygulaması ilk çıktığı zamanlarda iphone cihazlarına uygun olarak çıkmıştır ve zamanla diğer akıllı telefonlara uygulanmaya başlanmıştır. Dünya da popüler olarak kullanılan instagram hesabında bir diğer önemli konu ise koyulan şifrenin tekrar değiştirilmesi durumudur. Bu uygulamada instagram şifresini değiştirmek için profili düzenle seçeneğine tıklayarak başlayabilirsiniz. Devamında şifreyi değiştir kısmına geçerek mevcut şifrenizi girdikten sonra yeni şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram’ da Zoom Büyütme Özelliği Nasıl Kullanılır?

İnstagram hesabı birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan bir uygulama olarak kullanılmaktadır. Sürekli eni özellikler gelmesi açısından birçok güncelleme gelmektedir ve son gelen güncelleme ile zoom büyütme özelliği geldi ve artık paylaşılan fotoğrafları istediğiniz gibi büyütme işlemini yapabilirsiniz. Şuanda iphone cihazlarında yaygın olarak kullanılan özellik yakın zaman içerisinde android cihazlarda kullanılabilecek.

 

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.