GTA V, Cayo Perico Heist Güncellemesi Çıktı!

GTA V, Cayo Perico Heist Güncellemesi Çıktı!
16 Aralık 2020 14:58 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:23

Rockstar GamesCayo Perico Heist güncellemesini şuana kadar yapılan en büyük güncelleme olarak ifade etmekte. Çünkü harita iyice genişliyor ve yeni bir harita daha ilave ediliyor. GTA V çıktıktan sonra ilk kez oyuncuların keşfedecekleri yeni yerler getiriyor. İsminde de anlayacağınız üzere oyuna  tek başınıza veya ekibiz ile soyabileceğiniz bir görev geliyor. Bu güncelleme PlayStation‘da 6.8 gb, Xbox‘da 6.6 gb ve PC‘de 9.3 gb boyutunda olacak.

Cayo Perico Heist Görevinde Adaya Nasıl Gidilecek?

Oyunun haritasına güvenerek bu haritaya gitmeye çalışırsanız, çok üzgünüz ki başaramayacaksınız. Ada sadece bu soygun görevinde ulaşılabilecek bir yer olacak. Daha sonrasında keşif amaçlı gitmek isteyenler bu adaya ulaşamayacak. Cayo Perico Heist görevine  başlamak istiyorsanız ilk öncelikle Music Locker  isimli gece kulübüne gitmeniz gerekiyor. Bu kulüpte Miguel Madrazo ile tanışmalısınız. Miguel, size Cayo Perico adasında soygun yapma ve ailesi hakkında suçlayıcı  sözler söyleyecek, kanıtlar sunacak.

Daha sonra bu soygunun planlanması ve yürütülebilmesi için Kosatka Denizaltı karargahını Warstock Cache and Carry’den almanız gerekiyor. Cayo Perico Heist görevini yapanların ne kadar kazanacağı ise çeşitli faktörlere bağlı olacak. Görev süresi boyunca, yolda ne kadar yardımcı görev yapıldığına göre değişecek. GTA V online‘a bu yeni görev  yeni birbirinden farklı araçlarda geldi. Güncelleme hakkında kısa yorum yapmak gerekirse, gerçekten oldukça başarılı olmuş.

Sizde güncelleme hakkında ki yorumlarınızı bize iletebilirsiniz. Sizce güncelleme nasıl olmuş?

Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.