Elon Musk’tan Müjde: Akıllı TV’ler İçin Yeni Bir Twitter Video Uygulaması Yolda!

Elon Musk’tan Müjde: Akıllı TV’ler İçin Yeni Bir Twitter Video Uygulaması Yolda!
18 Haziran 2023 11:14

Twitter’ın Sahibi Elon Musk, Video İçeriğiyle Büyümek İçin Akıllı TV’ler İçin Yeni Bir Uygulama Planladıklarını Duyurdu…

Elon Musk, cumartesi günü attığı bir tweet ile akıllı TV’ler için geliştirilecek olan yeni bir Twitter video uygulamasının şirketin planları arasında olduğunu açıkladı. Bu hamle, Twitter’ın platformdaki video içeriğini büyütmek ve yeni hedeflerine ulaşmak amacıyla yapılan stratejik bir adım olarak değerlendiriliyor.

Musk’tan Heyecan Verici Yanıt: “Geliyor!”

Twitter kullanıcıları, Elon Musk’a bir tweet ile akıllı TV’ler için bir video uygulamasına ihtiyaç duyduklarını belirtti. Bunun üzerine Musk, “Geliyor” yanıtını vererek bu yeni projenin üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Yeni CEO Linda Yaccarino ve Musk, perşembe günü yatırımcılara yaptıkları sunumda Twitter’ın dijital reklamcılığın ötesine geçerek video, içerik oluşturucuları ve ticaret ortaklarıyla yeni iş birliklerine odaklanacağını açıklamışlardı.

Yeni Twitter Video Uygulamasıyla Neler Değişecek?

Twitter’ın akıllı TV’ler için geliştireceği video uygulaması, kullanıcıların daha kolay bir şekilde video içeriğine erişimini sağlayacak. Akıllı TV’lerde Twitter’ın sunduğu zengin ve çeşitli video içeriklerine kolayca ulaşmak mümkün olacak. Bu da kullanıcıların Twitter’ı sadece metin tabanlı bir platform olarak değil, aynı zamanda görsel ve video içeriklerin yoğun olduğu bir mecra olarak da görmesini sağlayacak.

Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, akıllı TV’lerde Twitter üzerinden canlı yayınları takip edebilecek, popüler videoları izleyebilecek ve takip ettikleri hesapların paylaştığı videoları rahatlıkla bulabilecek. Ayrıca, TV ekranında tweet’leri okuyup, ilgi duydukları konular hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilecekler.

ETİKETLER: ,
Merhaba! Ben Emrah, BTnet.com.tr'nin teknoloji yazarıyım. Sizler için en güncel teknoloji haberlerini paylaşıyorum. Amacım, sizleri teknoloji dünyasının heyecanına ortak etmek ve bilgiyle buluşturmak.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.