Sistemi Yetmeyenler: Cyberpunk 2077 NVIDIA GeForce NOW’a Geliyor!

Sistemi Yetmeyenler: Cyberpunk 2077 NVIDIA GeForce NOW’a Geliyor!
9 Aralık 2020 22:19 | Son Güncellenme: 8 Nisan 2023 02:08

Yaklaşık olarak 8 seneden itibaren beri beklenen ve oyun dünyasında GTA 5  etkisi yaratacağı düşünülen Cyberpunk 2077 bu gece 03.00 itibari ile çıkış yapacak. Lakin üst seviye donanımlar isteyen bu oyun için sevindirici haber  NVIDIA’dabn geldi. Cyberpunk 2077 NVIDIA GeForce NOW‘a geliyor!

Sistemi Yetmeyenler Üzülmeyin Cyberpunk 2077, GeForce Now’a Geliyor

Son zamanlarda sürekli gündeme gelen, oyuncuları bazen üzen Cyberpunk 2077, GeForce Now’a bu gece itibari ile çıkış yapacak. Son çıkan oyun testlerinde, piyasada en iyi ekran kart modelleri bile oyunu en yüksek ayarlarda 60 FPS’de oynatamıyor. Bir çok kullanıcı bu sebepten ötürü üzülmekteydi. Fakat üzülen kişilere NVIDIA’dan sevindirici bir haber geldi. NVIDIA‘nın düşük donanıma sahip olanların en iyi oyunları oynamasına olanak sağlayan GeForce Now oyun akış sistemine bu gece Cyberpunk 2077‘de ekleniyor. İnternet hızınıza yüksek donanım isteyen bu oyunları oynamanıza olanak sağlayan akış hizmeti, müşterilerine 3 farklı abonelik hizmeti sunuyor.

GeForce Now ile Cyberpunk 2077 Nasıl Oynanacak?

İlk önce iki şeyi yapmamız gerekiyor. Bunlardan birisi  GOG veya Steam gibi platformlardan Cyberpunk 2077’i satın almak. İkinci ise GeForce Now  aboneliği satın almak. GeForce Now; Windows, Mac, Chromebook, Android ve Safari üzerinden oynanabilmekte. Bu hizmeti tam anlamıyla kullanılabilmek için en az 15 Mbps internet hızına sahip olmanız gerekiyor. GeForce Now üyeliği almak istiyorsanız veya fiyatlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Merhabalar ben Mert 21 yaşındayım. Bilgisayar Programcılığı okudum şuan bir şirkette front end uzmanı olarak görev almaktayım. Bunun yanı sıra teknolojiye oldukça meraklıyımdır ve 4 seneden beridir editörlük yapmaktayım.
YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.