Yazılım 06 EKİM 2009 / 06:14

ZyXEL eğlenceyi ayağınıza getiriyor

ZyXEL'in ev ve ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği NSA-220 Plus Medya Sunucusu, zengin ve güçlü özellikleri ile hayatı renklendiriyor.

ZyXEL'in ev ve ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği NSA-220 Plus Medya Sunucusu, zengin ve güçlü özellikleri ile hayatı renklendiriyor.


Tüm dijital medya arşivinizi saklayarak paylaşmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olan cihaz, gelişmiş güç yönetimi özellikleri ile siz uzakta olsanız bile arşivinize eklemek istediğiniz film, müzik, resim ve diğer multimedya dosyalarını belirttiğiniz zamanlarda indirebiliyor. DLNA 1.5 uyumlu olan NSA-220 Plus bu standardı destekleyen tüm multimedya cihazları ile uyumlu çalışabiliyor.

ZyXEL NSA-220 Plus, güç yönetimine imkan veren özellikleriyle işlemlerinizin durmasına ya da yarım kalmasına izin vermeyerek kontrolü elden bırakmıyor. Elektrik kesintisi olduğunda tekrar açılma, kapalı kalma ve eski durumu muhafaza etme opsiyonları sayesinde NSA-220 Plus, kullanıcıların uzaktan cihaza müdahale etmesine gerek kalmadan yarım kalan dosya transferlerinin kaldıkları yerden devam etmesini mümkün kılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun