Yazılım 12 KASIM 2009 / 14:00

Yeni Kensington fareler uyuyabiliyor

Notebook aksesuar üreticisi Kensington ürün portföyüne şıklık ve kaliteyi önemseyen kullanıcıları hedefleyen yeni ürünler ekledi.

Notebook aksesuar üreticisi Kensington ürün portföyüne şıklık ve kaliteyi önemseyen kullanıcıları hedefleyen yeni ürünler ekledi.


Yeni "Ci Lifestyle" koleksiyonun bir parçası olan fare ve masaüstü setleri, tüketicilerin yaşam biçimlerine ve cihazları kullandıkları ortama uyum sağlamak için tasarlanan bilgisayar aksesuarlarının ilk bölümünü oluşturuyor. Kensington Ci Lifestyle koleksiyonu ince tasarım, güvenilirlik sağlamak için yedek güç ve pil ömrünü korumak için uyku modu özelliklerine sahip.

Simetrik dizaynı ile hem sağ hem de sol elde aynı rahatlıkla kullanılabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı fiyatı 47,9 TL + KDV

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun