Yazılım 01 TEMMUZ 2015 / 14:30

Windows 10'un önizleme sürümü güncellendi

Microsoft'un tam sürümünü piyasaya sürmek üzere olduğu Windows 10 işletim sistemi, önizleme sürümü kullanıcılarına yeni bir güncelleme sundu.

Bir iyi, bir kötü işletim sistemi döngüsüyle espri konusu olan Microsoft, "kötü" sırasındaki Windows 8'in ardından "iyi" sırasındaki Windows 10'u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Uzun bir süre önce kullanıcılara açılan Windows 10 önizleme sürümü, çıkışına bir aydan az bir süre kala yeni bir güncelleme aldı. 10159 sürümü, güncellemeleri hızlı alan kullanıcılar için yayımlandı.Yeni sürümle beraber "Project Spartan" isimli tarayıcı, nihayet "Microsoft Edge" oluyor. Edge logosunda kullanılan "e" harfinin, Internet Explorer'ın logosundaki "e" harfine son derece benzediğini belirtmek isterim.

300'den fazla hata düzeltmesi yapılan yeni sürümü kurmak için güncelleme ayarlarını "Hızlı" moda almanız ve güncellemeleri kontrol ettirmeniz yeterli.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun