Yazılım 06 ŞUBAT 2016 / 14:00

WhatsApp Web, artık Edge'de de çalışıyor

WhatsApp Web'e artık Edge üzerinden de bağlanılabilecek.

WhatsApp'in kullanıcılarına sunduğu en büyük rahatlıklardan biri olan web arayüzü, özellikle yoğun bir şekilde mesajlaşan kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kolay bir şekilde tarayıcıda çıkan QR kodu telefona okutarak kullanabildiğimiz bu web arayüzü, maalesef Windows 10 ile beraber gelen Microsoft Edge tarayıcısında çalışmıyordu.

Reddit'te bir kullanıcı, WhatsApp Web'in artık Edge tarayıcısında da kullanıldığını farkederek duyurusunu yaptı. Henüz WhatsApp tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da bazı kullanıcıların Edge üzerinden web servisine bağlanabildiği ortaya çıktı. Henüz bu servisten faydalanamayanların çerezi temizlemeleri ve güncellemeleri yapmaları öneriliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun