Yazılım 16 HAZİRAN 2009 / 11:07

Vodatech’in tercihi Sennheiser Communications

Vodatech, Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser Communications markalı kulaklıkları tercih etti. Vodatech, 25 kurumsal müşterisinin çağrı merkezi operasyonlarını Sennheiser’ın PC20 ve PC25 USB model kulaklıklarıyla yürütüyor.

Vodatech, Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser Communications markalı kulaklıkları tercih etti. Vodatech, 25 kurumsal müşterisinin çağrı merkezi operasyonlarını Sennheiser’ın PC20 ve PC25 USB model kulaklıklarıyla yürütüyor.


Vodatech, Sennheiser Communications markalı çağrı merkezi kulaklıklarını tercih etti. Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser'ın PC20 ve PC25 USB model kulaklıklarını tercih eden Vodatech, aralarında Garanti Bankası, HSBC Bank, ING Bank, TTNET, Türk Hava Yolları ve Türk Telekom'unda bulunduğu 25 kurumsal müşterisinin çağrı merkezi operasyonlarını yürütüyor. Sennheiser ürünleri, Vodatech'in verimlilik artışı sağlama yolundaki hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

Vodatech ICT Yöneticisi Tolga Kale, Sennheiser PC20 ve PC25 USB kulaklıların ses kalitelerinin eşdeğer kulaklıklara göre çok daha iyi olduğunun altını çizerek şunları söyledi: "Bir süredir çağrı merkezi operasyonlarımızda kullandığımız Sennheiser'ın her iki modelinin de kulaklık kapsüllerinin ses kalitesi çok iyi. Mikrofonların sahip olduğu "Noise cancelling" yani gürültü filtreleme özelliği ise müşteri temsilcilerimizin seslerinin karşı tarafa çok net bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Çağrı yanıtlarken gelen ve giden sesin net olması hizmet kalitesini etkileyen önemli bir kriterdir. İyi bir ses kalitesi daha anlaşılır telefon görüşmelerini de beraberinde getiriyor ve bu da konuşma sürelerini kısaltıyor. Vodatech olarak Sennheiser'ı tercih etmemizdeki diğer bir neden de tüm kulaklıklarımızı aynı marka altında toplayarak verimliliği artırma hedefimiz oldu. Çok nadir de olsa herhangi bir sorun yaşadığımızda Bircom devreye girerek mükemmel bir hizmet kalitesiyle sorunların üstesinden geliyor."


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun