Yazılım 24 ARALIK 2010 / 15:44

Vodafone’dan kırmızı pasaportlulara torpil

Kırmızı Pasaport sahibi Vodafonelular, yurtdışındayken de yurtiçi fiyatlarıyla konuşabiliyor.

Kırmızı Pasaport sahibi Vodafonelular, yurtdışındayken de yurtiçi fiyatlarıyla konuşabiliyor.


Vodafone Türkiye, tüm yurtdışı dolaşım tekliflerini bir araya topladığı “Kırmızı Pasaport” seçeneğini tanıttı. Vodafone’un sunduğu bu teklifle aboneler, Kırmızı Pasaport ile yurt dışındayken yurtiçi fiyatlarıyla arama yapabilecek ve mobil interneti yüzde 75 indirimle kullanabilecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen akıllı telefon sahibi Vodafone abonelerinin Cep Avantaj 55 TL, İş Ortağım 55 TL ve üzeri paketlerine sahip olması gerekiyor. Aboneler PASAPORT yazıp 7048’e mesaj atarak Kırmızı Pasaport seçeneklerinden yararlanmaya başlayabiliyor. Aboneler ayda 3,99 TL ödeyerek herhangi bir taahhüt vermeden Kırmızı Pasaport seçeneğin kullanabiliyorlar.

Kırmızı Pasaport ile bu paketlerin kullanıcıları, sahip oldukları her yöne dakikaların yüzde 50’sini yurtdışında da kullanabiliyor. Kullanıcılar Kırmızı Pasaport sayesinde yurtdışında da yurtiçinde kullandıkları tarife ile görüşme yapabiliyorlar.

Kırmızı pasaport ile yurtdışında internet avantajı

Vodafone, tüm abonelerine yine yurtdışındaki Vodafone şebekelerinde günlük 1 MB kullanım sonrası MB fiyatı üzerinden yüzde 75 indirim, diğer tüm operatörlerde ise yüzde 50 indirim hakkı veriyor. Bunun yanı sıra abonelerin herhangi bir fatura sürpriziyle karşılaşmaması için günlük 5 MB’lık kullanım sınırı aşıldığında abonelere uyarı mesajı da gönderiliyor.