Yazılım 29 TEMMUZ 2009 / 14:37

Vodafone'un 3G tarifeleri de belli oldu

Vodafone'un yarın sabah açıklayacağı 3G+ servisleri için uygulayacağı fiyat tarifesi netleşti.

Vodafone'un yarın sabah açıklayacağı 3G+ servisleri için uygulayacağı fiyat tarifesi netleşti.


Vodafone'un Fatura Stoplu paketleri ile günlük paketlerde maksimum 5 TL/ 35 kontör, aylık paketlerde maksimum 100 TL/ 700 kontör üstü ücretlendirilmeyecek. Kullanım taahhüdünde bulunan abonelere, "Vodafone Mobil Modem"i ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca, 18 veya 24 ay için taahhütte bulunan abonelerden ilk 3 ay sabit ücret alınmayacak.


Aboneler, 1GB'lık internet paketinden 30TL'ye veya 175 kontöre faydalanıyor. 3GB'lık internet paketini ise faturalı hat sahibi aboneler aylık 50 TL'ye kullanabiliyor. 5 Ağustos tarihi itibariyle 50 TL'ye 3GB'lık internet kullanımı sunan internet paketi 45 TL'ye 5GB kullanım olanağı sağlar hale getirilecek.


12, 18 veya 24 ay süresince internet paketlerini kullanmayı taahhüt eden aboneler; HSDPA 3.6 megabit/saniye; HSDPA 7.2 megabit/saniye veya HSUPA 7.2 /2.0 megabit/saniye hızlarıyla, mobil modem cihazlarına ya da birden fazla abonenin kablosuz ortamda 3G+ üzerinden internete bağlanmasını sağlayacak WIFI adaptörüne ücretsiz sahip olabilecek.


Mobil internette günlük limitsiz 5 TL


Daha az yoğunlukta internet kullanmayı tercih eden faturalı ve ön ödemeli hat sahibi aboneler, her 100 ve 150 KB'lık kullanım için sırasıyla 9 kuruş ve 1 kontör ile ücretlendirilecek. Standart tarifede ise günlük ücretlendirme kullanım miktarı ne olursa olsun 5 TL/ 35 kontörü aşmayacak. Vodafone 3G+'ta günlük sınırsız kullanımda fiyat limiti 5 TL/ 35 kontör olacak.


Düzenli internet kullanıcıları için Vodafone aylık 250 MB'lik bir paket sunuyor. Bu paket 10TL/70 kontörden fiyatlandırılacak. Internet paketinin limiti aşıldığında her 100 MB'lık internet kullanımı 5 TL ile ücretlendirilecek. Yine Fatura Stop özelliğiyle aboneler aylık paket ücreti de dahil toplam 100 TL'lik ya da 700 kontörlük harcamaya ulaştıklarında o ay için başka herhangi bir ücret talep edilmeyecek.


Vodafone 3G+ hizmetlerinde görüntülü konuşmalar için ilave ücret yok! Görüntülü konuşmalar normal konuşmalarla aynı fiyat. Sesli konuşmalar için şu an uygulanmakta olan cazip fiyat seçenekleri görüntülü konuşma için de geçerli olacak. Yurtdışı görüşmelerinde ise "Tek Dünya" ve "Dünya Küçük" gibi seçenekler dahil olmak üzere mevcut tüm tarifeler görüntülü konuşma için de kullanılıyor olacak. "Tek Dünya" seçeneği ile 18 ülkedeki Vodafone aboneleri ile görüntülü konuşmanın dakikası sadece 19 kuruş. Vodafone operatörleri dışında yapılan yurtdışı aramalar için "Dünya Küçük" seçeneği ile görüntülü konuşmanın dakikası ise sadece 35 kuruş olacak.


Vodafone Mobil TV "Standart Paketi"ni kullanmak isteyen Vodafone aboneleri ayda yalnızca 5 TL karşılığında ulusal kanalların yanı sıra haber ve çocuk kanallarını da izleyebilecekler.


Aboneler, "Spor, Eğlence Paketi" ile en güncel spor haberlerini, at yarışlarını, basketbol maçlarını ve aynı zamanda moda ve müzik dünyasını ayda yalnızca 5 TL'ye takip edebilecek. "Mobil TV Süper Paketi" ile hem Standart hem de "Spor ve Eğlence Paketi"ni bir arada alarak yalnızca 7.5 TL'ye her iki paketten de faydalanacak.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun