Yazılım 04 EYLÜL 2009 / 08:20

Vodafone İngiltere' de 3G'yi uçuruyor

Vodafone İngiltere'nin en kalabalık şehir merkezlerinde şebeke hızını 14.4 Mbps'ye yükselteceğini açıkladı.

Vodafone İngiltere'nin en kalabalık şehir merkezlerinde şebeke hızını 14.4 Mbps'ye yükselteceğini açıkladı.


Londra, Birmingham, Liverpool'un kalabalık yerleri geliştirilmiş alanlara zaten sahip ve bu sunulacak hizmet İngiltere'nin bir ucundan öteki ucuna yayılacak. 14.4 Mbps teorik olarak en üst oran olmasına rağmen, tüketiciler maksimum hızı 10.8 Mbps ile 1Mbps ve 4 Mbps arasında tipik bir hız görmeyi bekliyorlar.

Tüketicilerin ortalama hızları aldıkları sinyal gücüne ve aynı hücre alanındaki insan sayısına bağlı olarak değişiyor. Vodafone bu yeni hızın tüketicilere mobil geniş bant araçlarında daha hızlı ve daha güvenilir hız sağlayacağını söylüyor. Bu sayede kullanıcıların çoğu aygıtlarını yükseltmek zorunda kalmayacak gibi görünüyor.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun