Yazılım 22 MART 2010 / 08:55

Vodafone abonelerini yeni sürprizler bekliyor

Vodafone "Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri" ile görüşmeler daha avantajlı hale gelecek.

Vodafone "Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri" ile görüşmeler daha avantajlı hale gelecek.


Vodafone, Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri ile her yöne dakika paketlerini yurtdışına aramalar için de kullanma olanağı sunuyor. Vodafone aboneleri, ceplerine ve ihtiyaçlarına uygun yepyeni Cep Avantaj Tarifeleri ile tüm mobil operatörler ve sabit hatlarla en avantajlı fiyatlarla görüşüyor.

Yeni Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri ile Vodafone aboneleri çok avantajlı fiyatlarla, bütçelerine en uygun yedi Cep Avantaj paketinden birini seçerek ev telefonları, iş telefonları, Vodafone'lular ve diğer operatörlerle özgürce konuşma imkanına kavuşuyorlar.

Yurtdışını yurtiçi fiyatlarla arayın

Tarifelerin sunduğu her yöne dakikalar ile sadece Türkiye'deki sabit ve cep telefonu numaraları değil; aynı zamanda yurt dışındaki 333 milyon Vodafone abonesi ve Avrupa ve Amerika'yı da kapsayan 50'ye yakın ülkedeki sabit hat numaraları da aranabilecek.

Cep Avantaj Faturalı Tarifeleri'ni değerlendiren Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: "Cep Avantaj Tarifeleri ile sadece yurtiçini arama değil, yurtdışını arama avantajını da abonelerimizin cebine taşıyoruz. Örneğin, 15TL olan Cep Avantaj Mini tarifemizi seçen bir abonemiz tarifenin sunduğu her yöne 150 dakika ile ister yurtiçindeki isterse de Almanya'daki yakınlarıyla hiçbir ek bir ücret ödemeden konuşabilecek. Türkiye'de bireysel abonelere sunulan bu avantaj ile abonelerimize Vodafone'nun global gücünden gelen olanakları sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırmaya, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak onlara gerçek anlamda değer yaratmaya odaklanan hizmet anlayışımız devam edecek."