Yazılım 24 EKİM 2008 / 08:57

Vodafone’dan çevrimiçi kampanya

Vodafone yeni kampanyası ile Messenger hizmetlerine ücretsiz ulaşım sağlıyor.

Vodafone yeni kampanyası ile Messenger hizmetlerine ücretsiz ulaşım sağlıyor.


Vodafone, Vodafone Messenger, Windows Live ve Yahoo! Messenger servislerine cep telefonunuzdan bağlanarak abonelerin  listesindeki arkadaşlarına  mesajlaşma olanağı sunuyor. 1 Aralık’a kadar ücretsiz sunulan servisten yararlanmak için bir Vodafone hattına ve uygulamayı destekleyen bir telefona sahip olmak yeterli oluyor.


Kullanıcı, Nokia N95, N73, N70, 6630, E65 ile Sony Ericsson W910i ve Samsung E250 model telefonların desteklediği Vodafone Messenger uygulaması, cep telefonuna ücretsiz olarak indirildikten sonra arkadaşlar listesi otomatik olarak ekleniyor. Hem Windows Live hem de Yahoo! servislerinden günde 300 mesaj gönderilebilen Vodafone Messenger’da alınan mesajlarda ise herhangi bir sınır bulunmuyor. Vodafone Messenger kullanmak için http://www.vodafone.com.tr/VodafoneLive/messenger.php adresine girmek yeterli.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun