Yazılım 24 KASIM 2008 / 08:22

Verbatim’den 16 GB SDHC flash hafıza kartı

Verbatim hız 6 sınıfında, yani en hızlı kategorideki 16 GB depolama kapasiteli SDHC Flash Hafıza Kartlarını satışa sundu.

Verbatim hız 6 sınıfında, yani en hızlı kategorideki 16 GB depolama kapasiteli SDHC Flash Hafıza Kartlarını satışa sundu.
Gerçek zamanlı ve direk olarak karta kayıt yapma imkanı sunan ürün 6MB/saniye yazma, 20MB/saniye’ye kadar da veri transfer hızına sahip. SDHC formatı (Güvenli Dijital Yüksek Kapasite), bir önceki SD formatına kıyasla daha hızlı veri transfer hızı sağlıyor.   


8 megapiksellik çözünürlüğü, 4,600 jpeg dökümanı depolama ve yüksek çözünürlükte 2 saat video kayıt kapasitesi ile profesyonel fotoğrafçılık ve seri çekimler için oldukça uygun olan ürün, HD video kameralar ile video kayıt imkanı sunuyor." Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun