Yazılım 01 NİSAN 2015 / 12:42

Veeam EMEA ProPartner Programı'nı geliştirdi

Veeam Software iş ortaklarının kesintisiz çalışmanın ihtiyaçları sonucu ortaya çıkan iş olanaklarından faydalanmaları için geliştirilen EMEA ProPartner Programı’ndaki iyileşmelerin duyurusunu yaptı.EMEA ProPartner Programı’ndaki iyileştirmelerde, VCP programının yapısı değiştirildi. VCP programının yeni yapısında iş ortaklarının seviyesi Veeam tarafından korunan yada yönetilen müşteri sanal makine (VM) sayısıyla belirlenecek. Veeam Cloud Connet’in eklenmesi ile iş ortakları ek gelir sağlayacak ve hızla büyüyen Hizmet Olarak Veri Koruma(DPaaS) pazarına girmelerine yardımcı olacak.

Veeam Software’in EMEA bölgesi Kanal ve Bulut Başkan Yardımcısı Gilles Pommier; işletmelerin bulutu iş çevikliklerini arttıracak bir yol olarak gördüklerini ama uygulama veri güvenliği ve erişebilirlik konularında şüpheleri olduğunu belirtiyor. Veeam Cloud Connect, Veeam müşterilerine yedeklemeleri tamamen bütünleşik, güvenli ve verimli bir şekilde şirket dışındaki bulut yedekleme havuzunda tutma imkanı veriyor. Bu havuz kendi şirket dışı altyapılarında herhangi bir ön yatırıma gerek duymadan kendi seçecekleri bir hizmet sunucusu tarafından yönetiliyor. Veeam ProPartnerları programa katılarak bir hizmet sunucusu olabilirler ve hizmet sunucunun kendi bulut altyapısını ya da açık bulutu kullanarak 10 dakikadan kısa bir sürede şirket dışı yedekleme havuzu hizmetini sunabilirler.

Veeam’in EMEA ProPartner programındaki iyileştirmelerde; Veeam Sertifikalı Mühendis (VMCE) programı, satış ve teknik kurslar, Hizmet Sağlayıcı arama Veeam müşterilerinin ve iş ortaklarının bulundukları bölgede Veeam Cloud Connect sunan hizmet sunucu bulabilecekleri online rehber yer alıyor. OVH Bulut Ürünleri Yöneticisi Mehdi Bekkai müşterilerinin her geçen gün daha fazla uygulamalarına ve veri merkezlerine 7/24 ihtiyaçları olduğunu, Veeam Cloud Connect’le şirket dışındaki yedeklemeleri havuzumuza taşıyacak basit, güvenli ve karşılanabilir bir yol sunduğunu aktarıyor.

Colt’un Portföy Yöneticisi William Welton Veeam Cloud Connect çoklu kullanımı destekleyerek ve VPN bağlantı ihtiyacını ortadan kaldırarak iş ortaklarının Avrupa çapında geniş çaplı altyapı kullanmasını sağlıyor. Colt’un altyapısının yeni Cloud Connect fonksiyonelliği ve Veeam’in pazardaki güçlü varlığıyla birleşmesi şirkete ve iş ortaklarına hızla yeni müşteri kazandırarak şirketin genel cirosuna ek büyüme olarak yansıyor.

Assyrus SRL Teknoloji Direktörü Andrea Mauro, Veeam’in kendileri için mükemmel bir yatırım olduğunu ve işletmelerin ihtiyaçlarına kesin bir çözüm sunuyor ve eğitimlerin, kaynakların uzmanlıklarına değer kattığını söylüyor.
ETİKETLER : Veeam veeam software
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun