Yazılım 05 MAYIS 2009 / 09:56

Turkcell Süper Lig heyecanı iPhone 3G'ye taşınıyor

Turkcell aboneleri Turkcell Süper Lig’in resmi iPhone uygulaması ile iPhone 3G’leri üzerinden golleri izleyecek ve arşivleyecek.

Turkcell aboneleri Turkcell Süper Lig’in resmi iPhone uygulaması ile iPhone 3G’leri üzerinden golleri izleyecek ve arşivleyecek.


Uygulamayla Turkcell Süper Lig’in gol videoları, güncel puan durumu, fikstür, anlık maç skoru, canlı anlatım ve son dakika haberlerine iPhone üzerinden ulaşılabilecek. Uygulamanın önemli bir özelliği, Turkcell abonelerinin uygulama içerisinden haftada 1,5 TL veya 10 kontöre Goller Cepte üyeliği başlatarak, diledikleri takımın iPhone 3G için özel olarak hazırlanmış gol videolarını maç anında izleyebilmesi ve kaydedebilmesi. Uygulamayı kullanan ve Goller Cepte üyesi olan Turkcell aboneleri, takımlarının sezon başından sezon sonuna kadar attığı tüm golleri iPhone’larına kaydederek kendi arşivlerini oluşturabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun