Yazılım 13 NİSAN 2010 / 13:37

Turkcell'le Sesli Sözlük cebinizde

Mobil Sesli Sözlük, kullanıcılara tek bir SMS kolaylığıyla İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce kelime çevirisi yapma imkânı sunuyor.

Mobil Sesli Sözlük, kullanıcılara tek bir SMS kolaylığıyla İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce kelime çevirisi yapma imkânı sunuyor.


Turkcell, SMS ile İngilizce-Türkçe ya da Türkçe-İngilizce kelime çevirisi yapılmasını sağlayan Mobil Sesli Sözlük servisini müşterilerine sunmaya başladı.

Mobil Sesli Sözlük servisi ile Turkcell müşterileri internet veya WAP erişimlerinin bulunmadığı durumlarda dahi kelimelerin İngilizce ve Türkçe karşılıklarını anında öğrenebiliyor.

Sesli Sözlük ve Buongiorno Dijital İletişim işbirliğiyle geliştirilen Mobil Sesli Sözlük'ü kullanabilmek için istenilen kelimeyi yazıp 6979'a göndermek yeterli. Kullanıcıların başarılı sorgulama başına 60 Kuruş ücret ödeyecekleri serviste, başarısız sorgulamalardan ücret alınmıyor.

Özel bir abonelik gerektirmeyen Mobil Sesli Sözlük servisinden faturalı ya da faturasız tüm Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun