Yazılım 04 AĞUSTOS 2010 / 13:24

Turkcell'den kaynanaları sevindirecek kampanya

Turkcell, KonuşGönder kampanyasıyla herkese günde bin adet sesli mesajı hediye ediliyor.

Turkcell, KonuşGönder kampanyasıyla herkese günde bin adet sesli mesajı hediye ediliyor.


Turkcell, müşterilerinin mesajlarını kendi sesleriyle gönderebilmelerini sağlayan KonuşGönder servisi için özel bir kampanya hazırladığını duyurdu. KonuşGönder kampanyasıyla sevdiklerine sesli mesajla ulaşmak isteyen Turkcell'liler, tek bir sesli mesaj fiyatına tam bin adet sesli mesaj gönderebilecekler.

Artık 50 kuruşa günde sadece bir KonuşGönder mesajı gönderen Turkcell'liler, gün içinde tam bin adet KonuşGönder mesajını ücretsiz gönderme fırsatı yakalayacak.

Yıldönümleri gibi özel günlerde sevdiklerine kendi sesinden mesaj yollamak isteyen, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen, mesaj yazmak yerine konuşmayı tercih eden ya da telefonu kapalı olan sevdiklerine ulaşamayanların hayatını kolaylaştıran KonuşGönder servisinden faturalı ya da HazırKart'lı tüm Turkcell'liler yararlanabiliyor. KonuşGönder ile sesli mesaj göndermek için herhangi bir abonelik gerekmiyor.

Servis nasıl çalışıyor?

KonuşGönder ile mesaj göndermek için mesaj gönderilecek numaranın başına "0" yerine "*" koyarak arama yapmak yeterli. En fazla 30 saniyelik konuştuktan sonra arama sonlandırıldığında, sesli mesaj karşıdaki kişiye ulaşmış oluyor. Aranılan kişi cep telefonu kapalı ise mesajı daha sonra dinleyebiliyor.

KonuşGönder mesajı gönderildiğinde karşıdaki kişi kısa mesaj ile anında haberdar ediliyor. Turkcell'liler KonuşGönder mesajını aldıklarında, *0*' tuşlayıp aradıklarında ücretsiz olarak mesajlarını dinleyebiliyor. Gönderilen mesaja yanıt vermek için menüden 1 tuşunu seçmek yeterli.

Dileyenler kendilerine gelen KonuşGönder mesajlarını tekrar dinleyebiliyor, sevdikleriyle de paylaşabiliyor.