Yazılım 09 EYLÜL 2008 / 09:54

Turkcell’den Hazır Kartlılara kampanya

Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar “Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası” ile satın aldıklarının kat kat fazlası kontör kazanacaklar.

Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar “Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası” ile satın aldıklarının kat kat fazlası kontör kazanacaklar.


Hazır Kart tarifesiyle kullanılabilecek hediye kontörler, yüklenen kontör sayısına göre artacak. Hediye kontörler her Hazır Kart tarifesiyle geçerli olduğundan, kampanyaya katılan tüm Hazır Kartlılar aynı anda birçok avantaja sahip olacaklar. Kampanya ile süper tarifede olan bir Hazır Kartlı, her ay 250 kontör otomatik yükleme talimatı verir ise hem hediye 500 kontör kazanacak hem de tüm Turkcell’lilerle 5 dakikası 1 kontöre konuşabilecek. Ayrıca1 yıl boyunca kontörlerini sabit fiyat garantisiyle alma avantajını da yaşayacak. Otomatik yükleme talimatı verilen miktar ve hediye kontörler hiçbir ekstra işleme gerek duyulmadan bir yıl boyunca her ay otomatik olarak Hazır Kart müşterilerinin hatlarına yüklenecek. Turkcell Hazır Kartlılar kampanyaya 31 Aralık 2008 tarihine kadar tüm Turkcell Extra ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden Garanti Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Shop&Miles, Flexi veya American Express kartlarından otomatik yükleme yaparak katılabilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun