Yazılım 17 MART 2009 / 11:23

Turkcell’den alışverişi hızlandıracak kampanya

Turkcell yeni duyurduğu kampanya ile tüm aboneleri için alışverişlerinde indirim sunmaya hazırlanıyor.

Turkcell yeni duyurduğu kampanya ile tüm aboneleri için alışverişlerinde indirim sunmaya hazırlanıyor.


Şirket kampanya kapsamında 20 marka ile yaptığı işbirliği çerçevesinde müşterilerine hazır giyim, yiyecek, teknolojik ürün ve akaryakıt harcamalarında yüzde 15 ile 50 arasında indirim alma olanağı ve kontör ve dakika kazanma şansı sağlayacak. “İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın” sloganını taşıyan kampanya, 1,5 ay sürecek. 15 Mart - 6 Mayıs 2009 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan Turkcell’in faturalı, hazırkartlı, bireysel ya da kurumsal abonelerinin tümü yararlanabilecek. Turkcell müşterilerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya kapsamındaki mağazalardan alışveriş ettiklerinde markanın isimini 8815’e kısa mesaj ile iletmeleri gerekecek.


Aboneler, telefonlarına gelen şifreyi ve telefon numarasını kasa görevlisine vererek kampanyadan hemen yararlanabilecek. Gönderilen mesaj ise standart SMS bedeli olarak 2 kontör ile ücretlendirilecek. Turkcell’in marka işbirlikleri kampanyasında; Hotiç, İpekyol, Twist, Colin’s, Koton, Damat&Tween, D’S, Accessorize, fabrika Mudo, Mudo Consept, Polo Garage, Bimeks, Joker, Sbarro, pop Eyes, Burger King, Shell, Chakra ve Boyner yer alıyor. Turkcell’liler kampanya süresince Burger King, Sbarro ve Pop Eyes avantajlarında 10 kez, Shell kampanyasından 1 kez, diğer tüm markaların avantajlarından ise 3 kez yararkanma hakkına sahip olacak. Diğer markalardan farklılık gösteren Shell kampanyasından yararlanabilmek için ise müşterilerim 17 haneli Shell Club Card numarasını kısa mesaj ile 2313’e göndermeleri ve kampanyaya kayıt yaptırmaları gerekecek. Kampanya kayıdından sonra akaryakıt alımları esnasında Shell Club Smart Card’ın istasyon görevlilerine verilerek işlemin tamamlanabilecek. Kampanyadan kazanılan kontürler, 15 gün içerisinde, kazanılan dakikalar ise talep Turkcell’e iletildikten sonra sonraki fatura döneminde yüklenecek.


“1.5 ayda 25 milyon TL fayda sunacağız”Kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, bu kampanya ile Turkcell’lilere toplam 25 milyon TL’lik fayda sunmayı planladıklarını belirtti. 2008 yılında da farklı marka işbirlikleri ile 6 milyon Turkcell’liye 120 milyon TL'lik avantaj sağladıklarını ifade eden Develioğlu, “Ulusal markaların yanısıra yerel marka işbirlikleriyle de 14 şehirde 78 yerel mağaza ile yaptığımız anlaşmalarla fayda yarattık. Turkcell’li olmanın ayrıcalıkları mobil iletişimle sınırlı değil. 37 milyon müşterimize her alanda özel avantaj ve fırsatlar sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun