Yazılım 01 KASIM 2012 / 11:43

Türkçe Adobe ürünleri indirimli satılıyor

Türkçe Adobe ürünleri indirimli satılıyor

Yasal yazılım kullanımını teşvik etmeyi hedefleyen şirket, Türkçe ürünlerinin yıl sonuna kadar yüzde 30 indirimle kullanıcılarla buluşacağını açıkladı.Türkiye’ye özel bu kampanya ile yasal yazılım kullanımını da tesvik etmeye çalışan Adobe Kampanya dahilinde Adobe Creative Suite 6 paket ve münferit yazılımları Türkçe sürümleri yüzde 30 indirimle tüketicilere sunuyor. Yine bu kampanyayla birlikte Adobe Photoshop CS6 Türkçe ürününü tercih edenler de bu indirimden faydalanacak. Kampanya 31 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek.

Bunun yanı sıra aynı tarihe kadar, CS3 ve CS4 kullanıcıları da CS6’ya uygun fiyatla geçme hakkını kullanabilecekler. Ayrıca Adobe CS6 Production Premium ürününde 30 Kasım’a kadar yine yüzde 30 indirim fırsatı bulunuyor. Kampanyadan, kamu, ticari ve eğitim müşterileri yararlanabilecek.

Adobe ürünlerini çevrimiçi satışının yapıldığı mağaza üzerinden satışlar da gün geçtikçe artıyor. Siz de Adobe ürünlerini http://shop.adobe.com/store/adbeheu/tr_TR/home adresinden çevrimiçi olarak kolayca satın alabilirsiniz.