Yazılım 27 AĞUSTOS 2012 / 16:30

Thai Havayolları sadakat programı ihalesini Hitit Bilgisayar kazandı

Hitit Bilgisayar, Thai Havayolları’nın açtığı ihaleyi kazanarak, havayolu şirketiyle müşteri sadakat programında çalışmaya başladı. 

99 uçaktan oluşan filoya sahip olan Thai Havayolları, müşteri sadakat programında Hitit Bilgisayar ile çalışmaya başladı. Yapılan anlaşmayla birlikte, Thai Havayolları, yazılımda Hitit Bilgisayar’ın kurgulamış olduğu Hitit Crane FF Sadakat Programı kullanacak.

Hitit Bilgisayar’ın bir ürünü olan Crane FF Müşteri Sadakat Programı Yönetimi Sistemi, havayolları, seyahat sektörü, perakende, telekom ve bankacılık gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarını da karşılayabilecek özelliklere sahip bir sistem.

Konuyla ilgili konuşan Hitit Bilgisayar Genel Müdürü Nur Gökman, Thai Havayolları’nın Hitit ailesine katılmasının çok önemli olduğunu belirtti. 1994 yılından bu yana yurtdışı ve yurtiçi müşterilerimize bilgi teknolojisi alanında hizmet verdiklerini söyleyen Gökman, çeşitli sektörlerden müşterilerinin yazılım ihtiyacını yeni teknolojiyi sürekli takip ederek karşıladıklarının altını çizdi.