Yazılım 02 NİSAN 2012 / 11:18

StorageCraft yeni yedekleme yazılımlarını tanıttı

StorageCraft yeni yedekleme yazılımlarını tanıttı

Türkiye’de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft,  kullanıcılar için daha fazla esneklik ve kontrol sağlayan ShadowControl 5 ve ShadowProtect 4.2 sürümlerini duyurdu. Kullanıcıların yedekleme yazılımını Türkçe olarak kullanmalarına olanak veren ürünler,  ShadowControl ImageManager ShadowProtect ile oluşturulan yedek imaj dosyalarının otomatik yönetimini sağlayarak kullanıcıların fiziksel ve sanal yedeklerinin güvende olmalarını sağlıyor.

ImageManager ile gelen araçlar, yedek dosyalarının buluta kopyalanmasını veya henüz bir felaket gerçekleşmeden önce sanal makineye dönüştürülmesini sağlarken, ShadowStream ile yedek imajların buluta kopyalanmasını geleneksel yöntemlere göre beş kat daha hızlı gerçekleştirerek bant genişliğinden tasarruf imkanı yaratıyor. Bunun yanı sıra IntelligentFTP ile yedek imajlarınızı yerel ağınıza veya buluttaki bir ftp sunucuya kopyaladığı gibi HeadStart Restore özelliği sayesinde yedek imajlarını sanal makine olarak saklayarak kurtarma zamanınızı kısaltıyor.

ShadowControl ImageManager sunduğu ücretsiz araçlarla yedek imajları tekrar doğrulayabilme ve imaj dosyalarının otomatik olarak bütünleştirerek depolama alanından tasarruf edebilme imkanının yanı sıra, kullanıcıların e-posta bildirimleri ile yedek imajların durumundan her an haberdar olmasını sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun