Yazılım 19 NİSAN 2012 / 10:49

StorageCraft'tan KOBİ'lere yönelik çözümler

Yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı üreticisi olan StorageCraft, Intel’in yeni üreteceği Hybrid Cloud platformu üzerinde çalışacak yedekleme ve kurtarma cihazı için StorageCraft ürünlerini kullanacağını açıkladı. 

KOBİ’ler ve yönetilen hizmet sağlayıcılar, StorageCraft tarafından desteklenen yedekleme ve kurtarma cihazının yanı sıra Intel AppUp Small Business Service ile birlikte, Intel Hybrid Cloud ortamında çalışacak çözümün sahibi olacaklar. Yedekleme ve kurtarma cihazıyla birlikte işletmelerin Windows tabanlı bilgisayarlarını, işletim sistemini, uygulamalarını ve verilerini birlikte yedeklediği gibi pahalıya mal olabilecek iş sürekliliği kesintilerini en aza indirecek.

İş birliği hakkında konuşan Intel Hybrid Cloud Genel Müdürü Bridget Karlin, tüm sistemi hızla kurtarabilen güvenilir bir yedekleme sisteminin küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük önem taşıdığını söyledi. Karlin, iş sürekliliğinin önemini kavramış olan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik verimli çözümlere sahip olduklarını ifade etti.

Konuya değinen StorageCraft Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Curt James, basit ve düşük bütçeli hizmetlerle müşterilerini felaketlerden korumanın, yönetilen hizmet sağlayıcılar için iyi bir gelir kapısı olduğunu söyledi. James, Hybrid Cloud sunucular ile iyi bir takım haline gelen StorageCraft tarafından desteklenen yedekleme ve kurtarma cihazının, aslında Intel’in Hybrid Cloud ortamlarının doğal bir uzantısı olduğunu ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun