Yazılım 24 EYLÜL 2008 / 10:21

Şık, modern ve işlevsel bilgisayar çantaları

Şık tasarımı ve sunduğu geniş koruma özellikleriyle dikkat çeken Belkin bilgisayar çantaları, Messenger, Sling ve Sleeve adlı üç farklı modelle Türkiye'de.

Şık tasarımı ve sunduğu geniş koruma özellikleriyle dikkat çeken Belkin bilgisayar çantaları, Messenger, Sling ve Sleeve adlı üç farklı modelle Türkiye'de.


Belkin dizüstü bilgisayar çantaları, sunduğu modern şıklıkla birlikte rahat ve güvenli  kullanımı da beraberinde getiriyor. Güç adaptörü, kablo ve aksesuarlar gibi tüm malzemelerin rahatça yerleştirilebileceği ceplere sahip olan Belkin çantalar, ince tasarımlarına rağmen en az büyük çantalar kadar taşıma kapasitesi sağlıyor. Lüks iç astar ise dizüstü bilgisayarı çizilmelere karşı koruyor.


Messenger modeli, daha büyük modellerin özelliklerine ve kapasitesine sahip, hafif bir çanta. Güvenli taşıma için lüks dizüstü bölmesi içeriyor. İç tarafta, MP3 çalar, cep telefonu, kartvizit, kalem gibi aksesuarlar için hazırlanmış olan özel bir bölme var. İnce, çerçeveli ve destekli omuz kayışıyla rahatça taşınan modelin güç adaptörü ve kablolar için de ayrı bir cebi bulunuyor. 15,4 inçlik modeli jet/koyu vişne, beyaz/şakayık, beyaz/tarhun ve çikolata/turmalin;  17 inçlik modeli ise jet/koyu vişne ve çikolata/turmalin renklerinde sunuluyor.

Sling modeli, sırtta rahatlıkla taşınabiliyor ve ihtiyaç duyulan eşyalara erişmek için çantayı çevirmek yeterli oluyor. Bu hafif ve derli toplu model, daha büyük modellerin düzenini ve kapasitesini sunuyor. İnce, çerçeveli ve destekli omuz kayışına sahip olan ürün de hacimli veya ağır olmadığı için rahatlıkla taşınıyor. Güç adaptörü ve kablolar için ayrı bir cep, cep telefonu ve MP3 çalar için ayrı bir bölme içeren çantanın çabuk açılan klipsi, çantayı çıkarmayı hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. 15,4 inç dizüstü bilgisayarla uyumlu olan model,  jet/koyu vişne ve çikolata/turmalin renk seçenekleriyle satılıyor.Sleeve, herhangi bir dizüstü bilgisayara uyacak şekilde tasarlanmış bir model. Bilgisayarı güvende tutacak ve çizilmelerden koruyacak  lüks astar kumaşlı bölmeler sunuyor. Asimetrik fermuar tasarımı, dizüstü bilgisayara üstten veya yandan kolay erişim sağlıyor. Elde yıkanabilen bu model, seyahat için tek başına kullanılabiliyor veya bir başka dizüstü bilgisayar çantasının içine koyulabiliyor. Renk seçenekleri ise,  jet/koyu vişne, çikolata/turmalin, beyaz/şakayık ve beyaz/tarhun.  


www.datagate.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun