Yazılım 15 ŞUBAT 2010 / 14:14

Sevdikleri Amerika'da olanlara müjde

Vodafone, Türkiye'deki abonelerini Amerika'daki yakınlarıyla avantajlı konuşturuyor.

Vodafone, Türkiye'deki abonelerini Amerika'daki yakınlarıyla avantajlı konuşturuyor.


Vodafone'un "Tek Amerika" seçeneği, ABD, Alaska, Hawai, Bahamalar, Amerika Virgin Adaları ve Kanada'da yakınları yaşayan Vodafone abonelerine büyük avantaj sağlıyor. Tek Amerika seçeneğinden faydalanan Vodafone aboneleri ABD ve Kanada'da bulunan yakınlarının sabit hatlarıyla veya cep telefonlarıyla dakikası her şey dahil sadece 20 kuruş veya 1 kontörden konuşabiliyor. Bunun için faturalı Vodafone abonelerinin ayda sadece 49 kuruş, kontörlü abonelerin ise 5 kontör sabit ücret ödemeleri yeterli oluyor.

Tek Amerika seçeneğinden faydalanmak isteyen abonelerin "TEKAMERIKA ABONE" yazarak 7048'e göndermeleri gerekiyor. Ayrıca abonelerin "Tek Amerika" seçeneğini kullanmak için mevcut tarifelerinden vazgeçmelerine de gerek yok.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun