Yazılım 08 TEMMUZ 2010 / 12:41

Sessiz bir dünyaya yakışan ürünler geldi

Bellman Visit 868, duymayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıyor.

Bellman Visit 868, duymayı bir zorunluluk olmaktan çıkarıyor.


Duymak, "elimizde olmadan beynimize işleyen sesler" olarak da tanımlanabilir. Aslında istediğimiz şeyleri duymanın yanında istemeden duyduklarımız ve sonunda kafamızı yoran sesleri düşününce "biraz sessizlik fena değildir" diye düşünebiliriz. Bellman Visit 868, sesiz sedasız hayatımıza devam etmemizi sağlayacak ürünlerini tanıttı.

Bellman Visit 868, bir alıcı ve ona kablosuz bağlantı sağlayabilen verici alternatifleriyle hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. Duymamız gerekip de duyamayacak durumda olduğumuzda uyarı veren bir sistem aslında söz ettiğimiz. Maxtone'dan gelen bilgilere göre, hem işitme cihazı kullananlar hem de kullanmayanların faydalanabileceği ürün, çalar saat alıcısıyla senkronize şekilde çalışarak yatak sarsıcıyı harekete geçiriyor. Böylece çalar saati duymaya gerek kalmadan uyanmak mümkün oluyor.

Ayrıca saat istenildiği zamana kurularak titreşim dışında ışıkların yanıp sönmesi de sağlanabiliyor. Ürünle ilgili detaylı bilgiye www.maxtone.com.tr adresinden edinebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun