Yazılım 26 MAYIS 2013 / 13:27

Samsung Smart App Challenge 2013 başlıyor

Küresel uygulama yarışması Samsung Smart App Challenge 2013, en başarılı 10 Android uygulamasını arıyor.Samsung Electronics’in yeni uygulamalar geliştirmeyi hedefleyen küresel uygulama yarışması Samsung Smart App Challenge 2013 başladı. Samsung'un Android uygulama geliştiricileri için düzenlediği küresel yarışma kapsamında 10 uygulama seçilecek. Kazananlar tanıtım fırsatlarının yanı sıra toplam 800 bin dolarlık para ödülü alacak. Bu yıla özel olarak, Samsung Venture Investment’da yatırım yapacağı uygulama geliştiricilerini seçecek.

Tüm dünyadaki mobil uygulama geliştiricilerine açık olacak olan yarışmaya katılmak isteyen geliştiriciler, App Challenge'ın web sitesi (http://www.smartappchallenge.com) üzerinden kayıt olabiliyor ve geliştirdikleri uygulamaları 20 Haziran ile 31 Ağustos tarihleri arasında Samsung Apps'e yükleyebiliyorlar.

Samsung Electronics Medya Çözümleri Merkezi Başkanı Won-Pyo Hong konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Samsung Smart App Challenge 2013 ile Samsung, mobil ekosistemi daha da güçlendirecek. Samsung olarak, GALAXY serisine yeni eklenen özellikler ışığında yeni ve yenilikçi uygulamalar geliştiren mobil geliştiricilere destek vermeye devam edeceğiz. Samsung Smart App Challenge, GALAXY S4 için uygulama seçeneklerini zenginleştirerek, kullanıcılara çok değerli bir deneyim sunacak” dedi.

Yarışmaya tek kategoride katılınacak. Jüri, Galaxy S4'te yer alan 'Group Play' servisinin gelişimi için kullanılabilen 'Smart Chord Apps' kategorisinde yapılan başvuruları inceleyecek. Başvurular arasından grup yönetimi özelliğini ilginç ve deneysel biçimde kullanan 10 yenilikçi uygulamayı seçecek. Başvuranların, Samsung Chord SDK platformunu kullanmaları gerekiyor. Geliştiricilerin birden fazla cihazın gerçek zamanlı ve otomatik olarak grup oluşturmasını sağlayan Samsung Chord SDK,  böylece gruba katılan ya da gruptan ayrılan cihazlarla manuel olarak ilgilenmelerine gerek bırakmıyor.
ETİKETLER : android samsung
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun