Yazılım 18 ŞUBAT 2010 / 11:45

Psikologlar size bir cep telefonu mesafesinde

Vodafone hizmetlerine bir yenisini ekledi ve Türkiye'de bir ilk olan Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi'ni başlattı.

Vodafone hizmetlerine bir yenisini ekledi ve Türkiye'de bir ilk olan Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi'ni başlattı.


Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi ile Türkiye'de ilk kez cep telefonu aracılığı ile uzman psikologlardan psikolojik danışmanlık almak mümkün oluyor. Bu hizmetle, Vodafone aboneleri konusunda uzman, diplomalı psikologlardan oluşan bir ekiple doğrudan görüşme olanağı buluyorlar.

Psikolojik Danışmanlık Servisi, Türkiye'nin ücra köşelerinde yaşayan ve bulundukları bölgede uzman psikolog desteği alamayan kişiler de dahil yer ve zaman engeli olmadan haftanın yedi günü ve 24 saat boyunca uzman psikologlardan doğrudan psikolojik danışmanlık hizmeti alma olanağı sağlıyor.

Hizmetten yararlanmak için 7535'i aramak yeterli. Psikolojik danışmanlık hizmetini veren uzman psikologların bilgilerinin yer aldığı anons sayesinde, kullanıcılar seçtikleri bir psikologla konuşabildikleri gibi her arayışlarında da aynı uzmanla konuşabilme imkanına da sahipler.

Konuşulan süreye göre ücretlendirme yapılan Vodafone Psikolojik Danışmanlık Servisi'nde bir dakikalık konuşma bedeli 2,5 TL veya 33 kontör.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun