Yazılım 05 OCAK 2009 / 14:38

Program yükleme çilesine son! Akıllı çözüm U3 geliyor

Bilgisayara program yükleme devri sona eriyor. Artık herkes en sevdiği yazılım ve programları bilgisayardan bağımsız bir şekilde kullanabilecek.

Bilgisayara program yükleme devri sona eriyor. Artık herkes en sevdiği yazılım ve programları bilgisayardan bağımsız bir şekilde kullanabilecek.


SanDisk’in Extreme Cruzer ContourT, Ultra Cruzer Titanium ve Cruzer Micro USB flaş sürücü modellerinde dahili olarak bulunan U3 teknolojisi, sevilen yazılım ve programları herhangi bir bilgisayara bağımlı kalmadan kullanma imkânı veriyor. Bir başka deyişle U3 teknolojisinin yüklü olduğu flaş sürücülerden birine sahip olan kişiler, tüm bilgisayarları kendi kişisel bilgisayarlarıymış gibi rahat ve güvenli bir şekilde kullanabiliyor. Bu sayede birçok bilgisayarda bulunan bilgi ve programlar, tek bir taşınabilir USB bellekte saklanabiliyor ve her an her yerde kullanıcısının yanında oluyor.U3 Akıllı Sürücü Teknolojisi ayrıca, kendisiyle birlikte gelen ücretsiz yedekleme programı ile kullanıcıların tüm önemli dosyalarını otomatik olarak yedekliyor ve kişilere tüm dosyalarını hiçbir kaygı duymaksızın yanlarında taşıma olanağı sunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar, söz konusu uygulamalara www.u3.com adresindeki portaldan ulaşabildikleri gibi kendi popüler uygulamalarını da sahip oldukları USB flaş sürücülere bir kereye mahsus olmak üzere yükleyebiliyor. Sonrasında tüm bilgisayarlar üzerinden bu uygulamaları çalıştırabiliyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun