Yazılım 15 NİSAN 2010 / 13:04

Pratik çözümler cepte

Vodafone'un "Pratik Çözümler Cepte" servisi ile aboneler ev yaşamında karşılaşılan sorunları cepten öğrenecek.

Vodafone'un "Pratik Çözümler Cepte" servisi ile aboneler ev yaşamında karşılaşılan sorunları cepten öğrenecek.


Ev işlerine çözüm bulmakta zorlanıyor musunuz? Duvarınızı zedelemeden nasıl çivi çakabileceğinizi bilemiyor musunuz? Çay lekesini çıkarmak için ne yapmak gerekir? Paslanmış eşyalarınızdaki pası nasıl gidereceksiniz?

Evde karşılaştığınız sorunların pratik yöntemlerle nasıl çözüleceğini anlatan bilgiler artık Vodafone ile cep telefonundan alınabiliyor. Üstelik bu hizmetten yararlanan her 250. abone istediği yapı markette kullanabileceği 50 TL'lik hediye çeki kazanacak.

Vodafone tarafından sunulan servisten yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin "EV" yazarak, 3435'e göndermeleri yeterli.

Vodafone, iş ortaklarından Timwe ile uygulamaya aldığı servisten yararlanmak isteyen aboneler servis kapsamında her hafta hayatı kolaylaştıran iki pratik bilgiyi SMS ile alacaklar. Böylece Vodafone aboneleri, zedelemeden duvara çivi çakabilmek için işaretlenen yere küçük bir bant yapıştırmanın yeterli olduğu; paslanmış eşyaların temizlenmesi için makine yağına batırılmış cam yünü ile ovulması gerektiği veya çay dökülen yere biraz limon kolonyası dökerek lekelerden kurtulabileceği gibi pratik bilgileri haftada 2 TL ücretle artık cep telefonlarından alabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun