Yazılım 30 NİSAN 2009 / 07:40

PNY ile gelişmiş oyun performansı

PNY, GeForce GTX 275 ekran kartını piyasaya sundu.

PNY, GeForce GTX 275 ekran kartını piyasaya sundu.


PNY Technologies, XLR8 modeli GeForce GTX 275 ekran kartının piyasaya sundu. CUDA teknolojisine sahip markanın yeni NVIDIA GeForce grafik işlemcisi, Graphics Plus özelligi ve grafik işlemci tarafından desteklenen PhysX parçacık efekti hızlandırıcıyla birlikte geliyor.


NVIDIA Graphics Plus teknolojisinin yanı sıra sunduğu geniş özellik yelpazesiyle GTX 275 grafik kartı oyunseverlere gelişmiş görsel deneyim yaşatıyor. GeForce GTX 275’in sunduğu NVIDIA PhysX oyun efektleri, üç boyutlu stereoskopik görüntü, hızlandırılmış yüksek çözünürlüklü görüntü işleme ve video uygulamaları sayesinde, modern oyunların ve CUDA uygulamaların gerektirdiği performansı sağlıyor.


www.pny.eu

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun