Yazılım 04 EKİM 2012 / 11:28

Photoshop Elements 11 ve Premiere Elements 11 piyasaya çıktı

Photoshop ve Premiere Elements 11 piyasaya çıktı

Yenilenen kullanıcı arabirimleri ve özellikleriyle dikkat çeken Adobe’nin yeni Photoshop Elements 11 ve Premiere Elements 11 sürümleri, fotoğraf ve video oluşturmayı, düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırıyor.Adobe Systems, ev kullanıcılarına yönelik fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarının yeni sürümleri olan Adobe Photoshop Elements 11 ve Adobe Premiere Elements 11'i duyurdu. Photoshop Elements 11, fotoğrafların düzenlenmesi, organize edilmesi ve paylaşılması için çözüm sunarken; Premiere Elements 11 ise videoların kolayca oluşturulup paylaşılmasını sağlıyor. Her iki çözüm de Windows ve Mac ile uyumlu.

Adobe Akdeniz Bölge Müdürü Tolunay Tomruk yeni sürümlerle ilgili şunları söyledi:

“Fotoğraflar ve videolar, anları yakalamamıza ve paylaşmamıza olanak tanıyor. Kullanıcı dostu Photoshop Elements 11 ve Premiere Elements 11, yaratıcılığı teşvik ediyor ve tüketicilerin bu kişisel anıları en iyi şekilde hatırlamasına ve paylaşmasına yardımcı oluyor.”

Photoshop Elements 11 ile fotoğraflar oluşturun ve paylaşın

Adobe Photoshop Elements 11’in yeni sürümünde fotoğrafların en iyi şekilde görünmesini sağlayan çok sayıda düzenleme seçenek mevcut;

• Tamamen yenilenmiş kullanıcı dostu arabirimler, dijital görüntülemede sektör standardı olan Adobe Photoshop ile aynı motora sahip. Kolayca gezinilebilen hızlı, kılavuzlu ve uzman düzenleme modları; tek tıklatma seçenekleri; kullanışlı bir işlem çubuğu ve kullanıcılara çekimlerini en iyi şekilde düzenlemelerinde yardımcı olan büyük koyu renkli simgeler içeriyor.

• Fotoğrafları insanlar, mekanlar (Google haritalarda coğrafi etiketleme ile) veya olaylara göre sezgisel olarak organize edebiliyorsunuz.

• Yeni Kılavuzlu Düzenleme özelliğiyle; perspektif düzeltme, süslemeler, gösterişli ve sade efektler gibi profesyonel düzeydeki efektleri kolayca oluşturabiliyorsunuz.

• Karikatür, Çizgi Roman ve Kalem ve Mürekkep gibi yeni filtreler, fotoğrafları çarpıcı resimlere dönüştürerek yaratıcılığı teşvik ediyor.

Akıllı Photoshop teknolojisi, farklı fotoğraflardaki nesneleri çıkarmayı kolaylaştırıyor.

• Fotoğrafları e-posta, Facebook, YouTube, Vimeo ve daha fazlası üzerinden kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz.Premiere Elements 11 ile  yüksek kalitede videoları oluşturun

Yeni Premiere Elements 11 sürümünün, otomatik film oluşturma seçenekleri ile işi düzenlemenin ötesine götürerek, profesyonel düzeyde yaratıcı videolar oluşturabiliyorsunuz;

• Photoshop Elements 11'de bulunan güncellemelerin aynılarını içeren tamamen yeni ve gelişmiş kullanıcı arabirimi.

• Harika görünen efektler, geçişler, temalar, başlıklar, disk menüleri ve profesyonel düzeyde efektler ve seslerden oluşan geniş bir seri.

FilmLooks ile videoları Hollywood filmlerine benzetebilir; yavaş ve hızlı hareket efektlerini kolayca uygulayabilir; kaydırma kontrolleri ile renk arayabilir; sorunsuz geçiş için karışımları kolayca birleştirebilir, hızlı ön ayarlar ile ayarlamalar yapabilirsiniz.

• Hazırladıklarınızı Vimeo'da entegre video paylaşımı ile gösterebilirsiniz.

Detaylar ve satın almak için http://shop.adobe.com/tr/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun