Yazılım 16 NİSAN 2009 / 09:12

Oyunseverlere özel fare

Tayvanlı Genius'un oyun severler için özel üretilen faresi, hareket yetenekleri ile dikkat çekiyor.

Tayvanlı Genius'un oyun severler için özel üretilen faresi, hareket yetenekleri ile dikkat çekiyor.Oyun tutkunlarının oyun oynarken dikkat ettikleri en önemli özelliklerden biri mükemmel tepki süresi, ikincisi de hareket yeteneği. Bu iki özelliğe odaklanılarak üretilen NetScroll G500 Laser'ın lazer motoru; 2000/ 1600/ 800 dpi değiştirebilir çözünürlük sayesinde oyun tutkunlarının keyfini artırmayı hedefliyor. Oyun severler ayrıca tam hızlı NetScroll G500 Laser'ın USB özelliğiyle duraklama yaşamadan her harekete anında tepki alma olanağına sahip oluyor.


Diğer bir yenilik ise farenin ağırlığının istenen şekilde ayarlanabilmesi. Bu yenilik ile oyun tutkunları her türlü FPS (first person shooter) ve strateji oyunlarında bozuk para koyarak farenin ağırlığını dilediği gibi ayarlayabiliyor. 8 milyon tıklama ömrüne, teflon alt yüzeye sahip NetScroll G500 Laser her iki el ile de rahatlıkla kullanılabiliyor. Üzerinde dört buton bulunuyor.


Gümüş renk ile satışa sunulan ürün, teknoloji marketlerinden 33.30 TL fiyattan satın alabilir.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun