Yazılım 29 ARALIK 2008 / 14:10

Oyun keyfini en üste çıkarın

Creative'in yeni ses kartı PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series, oyun meraklılarını en üst seviye gerçeklik ile oyunun içine çekiyor.

Creative'in yeni ses kartı PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series, oyun meraklılarını en üst seviye gerçeklik ile oyunun içine çekiyor.


Yeni ürün ile masaüstü bilgisayara 2.0, 2.1, 4.1, 5.1, 7.1 hoparlör bağlayabilmenin yanı sıra optik giriş ve çıkışı sayesinde sayısal bağlantı yapmak mümkün.Harici I/O modülü sayesinde mikrofon ve harici kaynak bağlamayı ve ses ayarını kontrol etmeyi mümkün kılan ses kartı, PCI Express bağlantısı sayesinde çok daha hızlı iletim sağlıyor.


X-Fi ses işlemcisi ile 24-bit Crystalizer ve CMSS3D (Creative Multi Speaker Surround) desteği sunuyor. Böylece MP3 gibi sıkıştırılmış formatlarda yaşanan kayıplar minimuma indirilirken, kulaklıkla bile çevresel ses deneyimi yaşanabiliyor. Creative PCI Express X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series, EAX 5.0 ses desteği ile oyunlarda çevresel ses sağlayarak, çok daha gerçekçi bir oyun performansı sunuyor. Dahili 64MB X-Ram’i ile, ses ile ilgili hiçbir konuda sistem belleğini yormadan çok daha üstün oyun performası sağlıyor. www.creative.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun