Yazılım 20 OCAK 2016 / 13:33

Oracle rekor sayıda yama yayınladı

Oracle, çoğunluğu Java SE plaftormunda olmak üzere 248 adet yama yayınladı ve sistem yöneticilerine bu yamaları en kısa sürede uygulamaları tavsiyesinde bulundu.

Yamaların düzeltme yaptığı ürünler arasında Java SE,  Database and E-Business seti yer alıyor. Oracle, zaman içerisinde ürünleri için çeşitli yamalar yayınlıyor ama şimdiye kadar Java platformu olmak üzere hiç bu kadar çok olmamıştı.
Aslında bu yamalar bize saldırganların veritabanlarına ve özellikle Java’ya yönelik ilgilerinin artığını gösterme bakımından çok büyük önem taşıyor. Bu arada Oracle’ın her çeyrekte yayınladığı yama sayısı ortalama 100 civarında kalıyor. 
ETİKETLER : oracle java java SE
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun