Yazılım 10 TEMMUZ 2009 / 11:32

OptoWheel teknolojili yeni fare

Genius, OptoWheel teknolojili yeni faresi Traveler 515 Laser’ı duyurdu.

Genius, OptoWheel teknolojili yeni faresi Traveler 515 Laser’ı duyurdu.


OptoWheel teknolojisi ile fare üzerindeki küçük bir dokunmatik panel üzerinde parmak ucuyla gezinerek kaydırma işlemleri rahat  şekilde yapılabiliyor. Traveler 515 Laser’ın üst kısmında bulunan Smart IE Search ve Flip 3D tuşları sayesinde fare kullanımı kolaylaşıyor. Windows Vista destekli bu fonksiyonlardan Smart IE Search tuşu ile fare ile işaretlenen bir kelimeyi tek bir tıklama ile internette aratmak mümkün. Flip 3D tuşu ile de o anda açık olan bütün pencerelerin üç boyutlu bir görüntüsü oluşturulabiliyor.


Yine Genius’un geliştirdiği Turbo Scroll fonksiyonu sayesinde yüzlerce sayfadan oluşan dokümanlar içinde istenilen yere kolayca ulaşılabiliyor. Gelişmiş lazer motoru sayesinde mevcut optik farelerden çok daha yüksek bir izleme performansı sunan Traveler 515 Laser ile 800 dpi ve 1600 dpi çözünürlükte çalışmak mümkün.


www.geniusnet.com 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun