Yazılım 20 ŞUBAT 2012 / 16:32

Netsis'ten Machintosh uyumlu iş yazılımları geldi

Netsis'ten Machintosh uyumlu iş yazılımları geldi

Netsis, Machintosh üzerinde çalışan ilk uygulamaları olan Netlite ve NetCRM’yi Mac tutkunlarının beğenisine sundu. Önümüzdeki dönemde tüm çözümlerini Apple platformlarında kullanıma sunmak isteyen şirket, ilk etapta ERP ve CRM çözümlerinin Safari internet tarayıcıları ve MacOs platformları üzerinden kullanılmasına olanak sağladı.

Bulut modelli, fatura, cari hesap, stok takibi gibi temel iş uygulamalarına yönelik çözümü Netlite ve kapsamlı yönetimi çözümü NetCRM, Apple platformları için tasarlanan yapılarıyla kullanıma sunulurken, Netsis’in bir takım test ve iyileştirme çabalarıyla birlikte diğer çözümlerini de Apple platformuna taşıması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun