Yazılım 20 EKİM 2009 / 08:03

Minik fare kükrüyor

Genius Micro Traveler optik fare, bir kartvizitten daha küçük boyutlarıyla dizüstü bilgisayar sahiplerinin yardımına koşuyor.

Genius Micro Traveler optik fare, bir kartvizitten daha küçük boyutlarıyla dizüstü bilgisayar sahiplerinin yardımına koşuyor.


7.4 cm uzunluğundaki Micro Traveler süper mini dizüstü bilgisayar faresi, 1200 dpi çözünürlükte çalışan optik sensörü sayesinde yüksek izleme performansı sunuyor. Otomatik olarak kendi içine toplanan kablosu ise dolanma sorununu ortadan kaldırıyor.

Basit kullanımı ve kompakt tasarımı ile dizüstü bilgisayarınızın vazgeçilmez yol arkadaşı olmaya aday Genius Micro Traveler hem Windows hem de MacOS işletim sistemleriyle tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Bağlantı olarak USB arayüzünü kullanan Micro Traveler, Tak ve Çalıştır (Plug and Play) özelliği sayesinde herhangi bir yazılım yüklemesi gerektirmeksizin her bilgisayarda rahatça kullanılabiliyor.

www.geniusnet.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun