Yazılım 08 ARALIK 2011 / 12:36

Microsoft talihlileri Nokia E6’larına kavuştu

BTnet.com.tr ile Microsoft’un ortaklaşa gerçekleştirdiği kampanya sonucunda Nokia E6 kazananlar ödüllerine kavuştu.BTnet.com.tr ile Microsoft’un ortaklaşa gerçekleştirdiği kampanya sonucunda Nokia E6 kazananlar, 6-7 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen SharePoint Summit İstanbul etkinliğinde ödüllerini aldı.

Microsoft’un Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde düzenlediği en büyük Sharepoint etkinliğine katılarak onay kodlarını BTnet.com.tr ile paylaşan okurlarımızdan Hasan Köksal ve İbrahim Ağca kazandıkları Nokia E6’larını etkinlikte yer alan İnterpromedya standında teslim aldı.Etkinlik davetiyelerine ve Nokia E6 kampanyasına ilgi gösteren tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun