Yazılım 16 NİSAN 2012 / 11:35

Microsoft Office Nokia Belle'lere geliyor

Microsoft Office Nokia Belle'lere geliyor

Mobil Office uygulamaları Mayıs ayından itibaren Nokia Belle’li Symbian akıllı telefonlara geliyor.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek İcan Uyansoy, Mobil Office uygulamalarının ve yeni Microsoft paketinin, Symbian akıllı telefon deneyimini iş amaçlı kullanıcıların ve BT yöneticilerinin beğenisini toplayacak yepyeni bir seviyeye taşıdığını söyledi. Uyansoy, şirket içerisindeki karar verici birimlerin ve kullanıcıların, e-posta, anlık mesajlaşma ve diğer ekip araçları içerisindeki işbirlikleriyle, kurumsal iletişim deneyimlerinin en iyi hale getirilmesini arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

Nokia Belle kullanıcıları bu gelişmeyle birlikte artık telefonlarında tüm Office uygulamalarını kullanabilecekler. Microsoft Word, PowerPoint ve Excel mobil uygulamaları, Nokia 701, Nokia 700, Nokia 603, Nokia E7, Nokia X7, Nokia C7, Nokia Oro ve Nokia C6-01 telefonlarında yazılım güncellemesi yapılarak kullanıma hazır hale getirilebilecek.

Mobil Office uygulamaları Nokia Mağaza’da Mayıs 2012’den itibaren kullanıma sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun