Yazılım 29 EYLÜL 2010 / 10:07

Logitech yeni aksesuarlarını gün ışığına çıkardı

Yenilikler arasında ses sistemleri ve oyuna yönelik aksesuarlar dikkat çekiyor.

Yenilikler arasında ses sistemleri ve oyuna yönelik aksesuarlar dikkat çekiyor.


Dünyanın önde gelen bilgisayar çevrebirimleri üreticisi Logitech, ses, görüntü ve oyuna yönelik kullanıcı deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlayan yeni ürünlerini düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı.

Toplantıda klavyeden kameraya, taşınabilir bilgisayarlar için özel olarak tasarlanmış ses sistemlerinden günümüz modasından esintiler taşıyan farelere kadar çok sayıda aksesuar gün yüzüne çıktı.

Logitech Türkiye, toplantıda 1 Ekim'den itibaren tamamen Türkçe olarak hizmet vermeye başlayan internet sitesini de tanıttı. Sitede Logitech ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmekten güncel sürücülere, ürün karşılaştırma tablolarından satın alma tavsiyelerine kadar çok sayıda bilgi tamamen Türkçe olarak yer alacak.

Logitech'in tanıttığı ürünler arasında şunlar yer aldı:

Gece için özel ışıklandırmalı: K800 Klavye

Logitech K800 kablosuz klavye, şarj edilerek kullanılıyor ve gündüz veya gece parlak bir aydınlatma sunuyor. K800 ortam ışığına ve harekete duyarlı algılayıcıları sayesinde ihtiyacınız olduğunda tuşlar için aydınlatma imkanı sunarken, klavyeyi kullanmadığınız zamanlarda pil tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Güçlü ses için: Z623 Ses SistemiLogitech Z623 ses sistemi müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken güçlü ve etkileyici bir ses duymak isteyenler için THX belgesine sahip bir ürün olarak öne çıkıyor. 2.1 ses sistemi olan Z623'ü PC ya da TV'ye bağladığınızda, 200 Watt'lık güç sayesinde sesi gayet güçlü düyabiliyorsunuz. Logitech Z623, üç farklı cihaza kadar bağlantı yapabilmeniz için gereken tüm giriş ve kablolara sahip.

Konfor ve kontrol için: MK520 SetMK520'nin ince tasarımlı klavyesi konforlu yazma deneyimi için uygun bir alan sunarken, içbükey, düşük profilli tuşları parmak uçlarına kolayca oturuyor. Lazer fare ise belirgin hatlı tasarımı ve yumuşak yan tutuşlarıyla her iki el için de konforlu bir kullanım sunuyor.

Çevrenizi sesle sarmak için: Z506 Ses SistemiLogitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken odanızı 5.1 sesle doldurmak için yeni nesil Logitech Surround Sound Speakers Z506 alternatifiyle geliyor. Logitech'in yeni ses sistemi PC, PS3, Xbox 360, Wii, iPod veya DVD oynatıcı gibi tüm eğlence sistemlerine kolayca bağlanabiliyor.

Sık seyahat edenlere: S715i Ses SistemiLogitech'in taşınabilir iPod ve iPhone hoparlörü S715i, sahip olduğu sekiz sürücüsüyle her yerde yüksek sesle müzik keyfi sunarken, şarj edilebilir pili sayesinde hoparlörünüzü gittiğiniz her yere taşımanıza olanak sağlıyor.

Yeni kulaklıklar: H530 ve H555Logitech'ten internet üzerinden ve görüntülü konuşmalar yaparken, müzik dinlerken ve film izlerken yüksek netlikte ses sunmayı hedefleyen iki yeni kulaklığı Logitech USB Headset H530 ve Logitech Laptop Headset H555'i duyurdu. Her iki kulaklık arka fon sesini azaltan ve kullanılmadığında yukarı doğru kaldırabileceğiniz mikrofonlara sahip. Kulaklıklar ayrıca Logitech Vid HD, Skype 4.0 ve Skype 2.8 ile de uyumlu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun