Yazılım 16 AĞUSTOS 2010 / 10:08

Logitech oyuncular için yeni kreasyonunu tanıttı

Logitech'in yeni G serisi oyun kulaklığı, oyun faresi ve oyun klavyesinden oluşuyor.

Logitech'in yeni G serisi oyun kulaklığı, oyun faresi ve oyun klavyesinden oluşuyor.


Logitech, 7.1 dolby surround sound sunan Logitech Wireless Gaming Headset G930, 13 kontrol özelliğine sahip Logitech Wireless Gaming Mouse G700 ve Logitech'in özel GamePanel LCD ekranına sahip Logitech Gaming Keyboard G510'dan oluşan üç yeni oyun aksesuarını piyasaya sundu. Logitech'in ödüllü G serisi ailesinin yeni üyeleri, sizi teknik kısıtlamalardan kurtararak oyuna kaptırmanızı sağlayacak yüksek performans için özel olarak tasarlandı.

Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar, G serisinin yeni ürünleriyle ilgili şunları söyledi, "Yeni G serisi ürünler, tüm oyunculara rekabet avantajı sunuyor. Hangi oyunu oynarsanız oynayın, G serisinin yeni aksesuarlarının geliştirilmiş üstün özellikleri kazanmanıza yardımcı oluyor" dedi.

Yeni G serisi şu bileşenlerden oluşuyor:

Logitech Wireless Gaming Headset G930: Detaylı bir konumsal ses alanı yaratarak oyun sırasında rakipleriniz daha sizi görmeden onları duymanızı sağlayan 7.1 Dolby çevresel sese sahip. İki yönlü sıkıştırılmamış ses akışı için özel tasarlanan kablosuz teknolojiyle kablosuz bağlantının yol açtığı gecikme ya da parazitlerden dolayı dikkatin dağılmasının önüne geçiyor. G930 oyun kulaklığı müzik, ses değiştirme ve sesli konuşma fonksiyonları için üç adet programlanabilir G tuşuna sahip. Kulaklığın gürültü engelleyici mikrofonu, takımınızla koordineli bir şekilde hareket etmeniz için sesinizin yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Ayrıca 10 saatlik pili tek bir oyun seansında harcamaya niyetliyseniz, ürünün dahili şarj tabanıyla kulaklığı kullanmaya devam ederken kolayca şarj edebilirsiniz.

Logitech Wireless Gaming Mouse G700: MMO için optimize edilen G700, FPS oyunları için de gerekli olan hassasiyeti sunuyor. G700'ün hassas bir şekilde yerleştirilmiş 13 adet kontrol tuşu, kolay hareketleri ya da karmaşık makroları tek bir tıkla harekete geçirmek için programlanabiliyor.  G700, tam hızlı kablosuz bağlantısıyla (saniyede bin rapor) kesintisiz oyun performansını ve kablosuz özgürlüğü bir arada sunuyor.

Logitech Gaming Keyboard G510: Üç farklı moda sahip 18 adet programlanabilir G tuşuyla her oyun için 54 makro ayarı sunan G510, kazanmak için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonları sunuyor. Favori oyunlarınız için makroları önceden tanımlayabiliyor ya da kolay kişiselleştirme özelliğiyle anında yeni makrolar yaratabiliyorsunuz. G510, ayrıca USB üzerinden net bir dijital iletişim sağlamak üzere bilgisayarınıza analog kulaklık bağlamanızı sağlayan 3.5 mm boyutunda ses jak'larına da sahip.

Eylül 2010 itibariyle satışa sunulacak ürünlerin fiyatları ise şöyle olacak:

Logitech G510 115 $ + KDVLogitech G700 116 $ + KDVLogitech G930 299 $ + KDV

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun